Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék, Vác...

Kontaktlencsét szeretnék, Vác és környékén hova forduljak?

Figyelt kérdés

Szemüveg helyett szeretnék kontaktlencsét viselni, bal szemem teljesen ép 0-ás (tehát erre nem kell lencse), jobb szemem +4 es!


Vác és környékén hova tudnék fordulni?


2009. júl. 27. 15:40
 1/3 anonim válasza:
Orvosi rendelő! Tudod, Vác, Argenti Döme Tér. A dombon a kálvária mellett. Eü suli. Már megbocsáss, de ebben a formában ez hülye kérdés. Ilyenkor az ember orvoshoz megy. Ott megmondják. De a rendelő első emeletén a sebészet mellett optikus is van...
2009. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

OK!Köszi!


Hallottam olyat is, hogy a vizsgálatot megcsinálják pl. az Ofotértben is és helyben vehetek is lencsét vagy inkább menjek orvoshoz?


Egyébként oda ugye nem kell időpontot kérni?

2009. júl. 27. 15:53
 3/3 anonim válasza:
Ha az ofotértbe mész, ott is ki fog vizsgálni egy orvos hátul, csak arra időpontot kell kérni, amit több hétre adnak. Aztán kivizsgálás után még egy időpontot kell kérni, míh megcsinálják a lencsét. Ha meg a kórházba mész, és utána az ofotértbe úgy szerintem spórolsz egy időpontot, és csak a kórházban kell várni egy kicsit. Remélem segítettem.
2009. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!