Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha nem tapasztalok látás...

Ha nem tapasztalok látás romlást, csak néha megfájdul a szemem (nem vészes) akkor lehet komoly bajom?

Figyelt kérdés

Már egy hete esténként megfájdul a szemem szerintem a sok gépezéstől, de ált csak este ha lefekszem pihentetem akkor semmi gond nincs vele. Lehet valami komoly bajom?

Beszéltem szemésszel...augusztus közepéig be van táblázva...


2009. júl. 20. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott néha lenni nekem zöldhályogom van. Ennél a betegségnél a látás nem hetek alatt romlik el hanem évek alatt. Ha a szemész foglalt akkor menj másikhoz vagy menj el egy optikába ott általában ingyenes a vizsgálat és ott megmondják, ha bajod van.
2009. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is fáj a szemem a gépezéstől! elfárad, ez attól van, kicsit ülj távolabb és sokkal jobb lesz! vagy ha még mindig fáj akkor menj el a szemészhez és ha lehet irass fel szemüveget a gépezéshez! szerintem tuti a gépezéstől fáj!----> tapasztalat:)
2009. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!