Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet valami komoly bajom ebből?

Lehet valami komoly bajom ebből?

Figyelt kérdés
A barátnőm véletlenül belenyúlt a szemembe, elég erősen. Egy kicsit bevérzett (egy nagy vörös folt van benne) és fáj. Lehet ebből valami bajom, vagy elmúlik ? Mit csináljak vele ?
2011. aug. 6. 02:16
 1/7 anonim válasza:
Szerintem minden képen menj el vele holnap szemészetre vagy vagy ha holnap nem is mert nem lesz ugye rendelés csak ügyelet akkor hétfőn de ha javul akkor se rossz ha látja egy orvos!
2011. aug. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
Remélhetőleg nem, de előfordulhat.Sajnos még a tiszta kézen is előfordulhatnak bacik és ezek fertőzést okozhatnak, valamint a bevérzés elég erős ütésre utal, ami szemgyulladáshoz vezethet.Én is azt mondom, hogy érdemes megmutatni egy dokinak,főleg ha másnapra sem tisztult ki.
2011. aug. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2011. aug. 6. 20:40
 4/7 anonim válasza:
Na lett valami javulás?
2011. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, már annyira nem vörös, és csak akkor fáj egy picit ha felfelé nézek. De felhívtuk az orvost, kaptam szemcseppet és minden rendben lesz. :) Csak ugye tegnap nagyon megijedtem. :D Köszönöm a kérdésed.
2011. aug. 6. 21:23
 6/7 anonim válasza:
Elhiszem hát akk jobbulást:D
2011. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a szaruhártya sérült.- amit kezelni kell, mert ha kórokozó megy bele, csúny következményei lesznek.

Szemészeti ügyelet. (és nem facebook)

2011. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!