Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Káprázik a szemem. Ha felnézek...

Káprázik a szemem. Ha felnézek az égboltra, olyan mintha ilyen kis fényes vmik uszkálnának gyorsan a szemem elött. Ha nem az égre nézek hanem becsukom a szemem akkor zöld apró foltokban jelenik meg, ugy hogy elötte nem néztem fénybe. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Tapasztalt már ilyet vagy hasonlót valaki? És mit lehet tenni? Orvosnál voltam azt mondták semmi baja a szememnek.És ezt éjjel-nappal látom. 16/f
2009. júl. 14. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

én azokat bacilusoknak hívom....azokat a kis fényes vmiket amiik úszkálnak :D

nincsen semmi bajod, ez nem vmi betegség....ezért szoktam mindig aztírni, h nemkell minden aprósággal orvoshoz rohanni..::D

2009. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat nekem is sokszor volt mar,ilyenem, de ha ejjel nappal az nem normalis:S jobb ha elmesz dokihoz.
2009. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na megin vanitt vmi orvos b.zi. mond, te nemolvastad el, h volt orvosnál, és semmi bajt nemtaláltak?

ti mindnehova csak azt tudjátok írni, h menj orvoshoz? ha írok egy kérdést h letört a körmöm, azonnal orvoshoz küldötök???

2009. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha sok úszkál,az lehet bevérzés (ödéma)jele. Azzal bizony szemorvoshoz kell menni,mert a látóidegek oxigén nélkül elpusztulnak.Csinálnak egy lézeres vizsgálatot (nem fáj)és ha kell, kapsz egy injekciót a szemgolyódba, hogy felszívódjon a vérömleny. (Ki lehet bírni, nem tart sokáig.)Utána elmész kontrollra és újra megnézik.Ha felszívódott az ödéma,lézerrel valószínűleg meg tudják javítani a látást.* Én ezen végigmentem, műtétem is volt (1 és negyedórás, úgy hívják, hogy vitrectomia), teljesen fájdalommentes).Nekem nem javult meg tőle a látásom, pedig szuperdoki végezte a műtétet nagy szakértelemmel és jó hozzáállással. Azért nem javult a szemem, mert az ödéma túl közel van az éleslátás határához.
2009. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez üvegtesti homály ,és minden szemüveges előbb utobb találkozik vele ,ez azért van mert a szem elöregszik és az üvegtest folyossá válik nekem 20 éves korom óta látom őket alapvetően ártalmatlanok
2010. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!