Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől látok a jobb szememmel...

Mitől látok a jobb szememmel egy kék és zöld csikot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor felkeltem fájt egy kicsit a jobb szemem. Délre bevérmesedett, kicsit surolgattam is bevallom, majd olyan 3 körül megjelent egy zöld és kék csik a szemem elött. de csak a bal elött. Miért lehet ez? nagyon zavaró mivel emiatt a jobb szememmel homályosan látok. Lehet ez a fáradságtól és a kevés alvástól? engem végülis ez a két szines csik zavar, mi miatt látok azt halványan?
2010. okt. 19. 14:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem hogy néha valami fehér váladék is felrakodik a szemem köré a pillogtatástól.
2010. okt. 19. 14:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami szem betegség lesz.Szerintem azonnal menj el az SZTKba szemészetre.A szemmel nem jó játszani!És ne kamillázgasd,eszedbe ne jusson,mert egyes szembetegségeknél nagyobb bajt okoz mint hasznot!
2010. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi lett végül a szemeddel?
2012. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helyrejött magától, azóta sem volt ilyesmi.
2012. júl. 16. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!