Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 20-22ezer ft kifut egy normáli...

20-22ezer ft kifut egy normálisan kinéző szemüveget?

Figyelt kérdés

Ma voltam a szemészeten, és sajna szemüveg kell, de azt csak munkához, az iskolában órákon stb-n kell használni, nem állandóan. Csütörtökön kell visszamennem a szemészetre hogy kiírják a szemüveget.

Még azt szeretném megtudni, hogy ez hogyan működik? Kiírja az orvos a szemüveget, elmegyek az optikába vagy nem tudom hol lehet választani), és ott kiválasztom, utána hány nap, mennyi idő amíg kész lesz?


2012. jún. 12. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha egyszerű a lencséd akkor 2-3 nap alatt kész lesz.

Az enyém komplikált és több hét mire elkészítik.

Az ár is attól függ, hogy milyen a lencse. A keretek ára pedig az olcsótól az extrém drágáig.

2012. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát nem tudom... Ha nem futja ki ennyi azt ami pl tetszeni fog, akkor nem fogom megvenni, mert ez a pénz is csak az egészségkártyán van. :S

2012. jún. 12. 12:21
 3/22 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan milyen szemüveget írtak fel?
2012. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szép kereteket lehet találni olcsóért és extrém drágáért is, 15 körül már normálisak vannak minőségileg is, de nem árt figyelned, hol milyen akciók vannak, árak felől tájékozódnod, és persze nem a legdrágább helyen kezdened. A szemüveg ára függ a lencse erőssége miatti, általad kért kért vékonyítás mértékétől is. Nekem 6-7 közötti lencsékkel, elég magas vékonyítással tavalyi akció keretében (optirex) 50-ből kifutotta egy fényre sötétedő, a sima ugyanennyi lett volna másik optikában, ahova az azt megelőző 10 évben jártam.
2012. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Keress akciót kínáló üzletet. Mindig vannak leárazások.
2012. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hazafelé jövet láttam egy pár szemüveg boltot ahol akció volt kiírva.


A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.

Csütörtökön írják fel.

2012. jún. 12. 12:47
 9/22 A kérdező kommentje:
Ettől a szemproblémától még lehet jogosítványom? (jövőre szeretném lerakni...)
2012. jún. 12. 12:48
 10/22 anonim ***** válasza:

Persze. csak ráírják a jogsira, hogy szemüvegben vezethet.

Illetve majd csütörtökön megtudjuk, hogy milyen lesz a szemüveged.:) Olvasó szemüvegnél nincs ez a kritérium.

2012. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!