Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki nyugtasson meg. Megvaku...

Valaki nyugtasson meg. Megvakulhatok?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,szemeimben viszont rengeteg üvegtesti homály van,melyek rendkívül zavaróak. Nem tudom,hozzá fogok-e szokni valaha is,de állandóan depressziós vagyok emiatt.

Folyamatosan szaporodnak,és rettegek attól,hogy elvesztem a látásom,mert már sok olyan folt van,mely belóg,és nem mozog.


2012. máj. 12. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy szakorvoshoz, ő majd korrekt véleményt mond.
2012. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ők azt mondják,ez normális.
2012. máj. 12. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel neked pedig nem normális, keress egy normális szemorvost.
2012. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
10-ből 10 szemorvos ezt mondja. :)
2012. máj. 12. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért itt kérdezősködsz?? Több orvosnak nem hiszel, de egy random idegennek igen?
2012. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem lehet megvakulni, legfeljebb ha leválik a retina, ezért kell évente ellenőriztetni.
2012. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleg sok monitor elott vegzendo melom volt par honapja, kb. 15 orakat ultem gepnel, akkor nalam is elojottek ilyen kis uszkalo valamik. De aztan merseklodott, amikor egy nyugisabb idoszak jott az eletemben. Pihentesd a szemed sokat, szedj vitaminokat, eltuntetni (ha jol tudom) nem lehet.
2012. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 17 éves vagyok, 2 éve úszkálnak a ,,kispalytások" a szememben. Mind a kettőben vannak, ráadásul nagyon kicsit kettősen is látok, de az orvosok szerint nem fogok megvakulni. Borzasztóan félek én is, de nincs mit tenni... Próbáld meg elterelni a figyelmedet, legyél sokat emberek között, akkor nem lesz olyan feltűnő.
2012. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!