Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megfázást kísérő szemgyulladás...

Megfázást kísérő szemgyulladás. Minden megfázásnál jelentkezik. Mitől van és mit lehetne tenni ellene? Főleg megelőzésként.

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta mindig ez van, amikor megfázok, begyullad a szemem, könnyezik, vörös, fáj. Régen az orvos mindig csak annyit mondott, hogy pihenjek sötét szobában, meg gyulladás csökkentő tablettát adott. Néha borogattam kamillával, de az nem sokat ér, meg szemcseppet is használok időnként. Arra lennék kíváncsi, hogy más is van, akinél ez a két dolog mindig együtt jár? Mi okozhatja ezt? Nagyon rossz, mert nem elég hogy fáj a torkom, köhögök, egyfolytában folyik az orrom, még a szemem is folyamatosan könnyezik. Ma már jobb, de tegnap nagyon rosszul voltam. Lehet esetleg tenni ellene valamit, amikor már érzem, hogy beteg leszek, elkerülni hogy a szemem ne gyulladjon be? 28/N
2012. márc. 5. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, hát szerintem nem lehet ellene tenni, nekem is most pont ez van, fáj a torkom, amellett majd kifolyik a jobb szemem, folyamatosan könnyezik, bocsi hogy nem tudok érdemi választ adni én is várom hátha valaki okos ír :) 29/N
2012. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenesetre köszönöm... :)

Úgy látom nem igazán kapunk választ erre a problémára. De legalább tudom hogy nem egyedül szenvedek ezzel.

2012. márc. 8. 23:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!