Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemgyulladás, medrol, gyógyul...

Szemgyulladás, medrol, gyógyulás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A szemem folyamatosan gyullad, medrollal kezelnek. Ha esetleg van valaki akinek ugyanez a betegsége, talált-e más megoldást a medrol helyett? Mert úgy tudom, mellékhatásként másodlagos szürkehályogot is okozhat, és félek a mellékhatásoktól. Illetve mi lehet a kiút, ha már okozott szemfenéki homályt a gyulladás?
2010. jan. 18. 21:45
 1/4 anonim válasza:
Detto ugyanez a bajom volt, egy hétig feküdtem a kórházban és minden nap 3x kaptam infúziót... Nem hatott, erre kaptam a medrolt. 1,5 hónapig kellett szednem, mindössze 4 kilót híztam és hőhullámom volt. Hidd el nem véletlen ajánlotta az orvos!!!!! A szemed nem játék, szedd be amit felírt!! Amúgy szürkehályogot meg csontritkulást az évekig való szedése után okoz... Neked nem kell addig, hidd el.
2010. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 4évig szedtem a szem problémámra, és tapasztaltam a szürkehályogot, illetve az ízületi problémát. Ezután mondtam azt, hogy nem szedem tovább, mert lennie kell más megoldásnak. A lényeg az, szükség esetén rövid ideig persze jó, de évekig szedve, jelzem a látásom relomlott, a fenti problémák megvannak és nem tudom mit lehetne tenni.
2010. ápr. 24. 22:21
 3/4 anonim válasza:
sajnos erre nem tudom a választ:S talán az okát kellene megkeresni a szemgyulladásodnak... nekem egy régi toxoplazmafertőzés újul ki. Eddig hála istennek csak 1x volt.:S
2010. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez talán nekem is egy jó kiinduló pont. Nem tudom, nálam nézték-e ezt a toxoplazmát de rákérdezek. És örülök neki, hogy te helyre jöttél ebből a dologból, ami nálam már évek óta tart. További jó egészséget, és mégegyszer köszi!
2010. máj. 17. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!