Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét szeretnék, de...

Kontaktlencsét szeretnék, de hogyan? Hová menjek először?

Figyelt kérdés
Gondolom először el kell mennem szemészetre. De mik ezek a computeres látásvizsgálatok amiket reklámoznak? Meg olvasom, hogy néhány helyen ingyenes a vizsgálat, néhány helyen meg 5000 Ft. Valaki leírná, hogy hogyan is működik ez az egész?

2012. febr. 15. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Optikába menj, és helyben rendelhetsz is lencsét.

Nem különböznek a vizsgálatok egy általános kivizsgálástól.

2012. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én a páromat kísértem el egy ilyenre. Optikába mentünk, ugyanolyan látásvizsgálat volt, mint a szemüveghez, és ingyen megcsinálták. (Mármint a vizsgálatot.) Mivel életében először akart kontaktlencsét, ezért kb. még 30 percig ott ültünk, addig elmagyarázták és gyakoroltatták a behelyezését-kivételét. Addig el sem engedték, amíg nem tudta 2 perc alatt egyedül megcsinálni. :)
2012. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mindenhol fizetni kell a vizsgálatért?
2012. febr. 15. 20:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem emlékszel melyik cégnél voltatok?
2012. febr. 15. 20:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Vision Express-t mondták nekem, hogy ingyenes, de ilyen nincs a megyénkben, szóval valami más kellene :D
2012. febr. 15. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenhol fizetni. Én is szeretnék ilyen vizsgálatot,de egyenlőre csak bekérdeztem minden optikába,h hogy is megy ez. Az Ofotért optikában és a Vision expresszben ingyenes,ha rendelsz is lencsét,de a többit ahol kérdeztem olyan 4000-4500 volt a vizsgálat ára(Bp).
2012. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egyszer Ofotértben, egyszer pedig Vision Expresszben voltunk, ha jól emlékszem. :) És mindkét helyen ingyenes volt.
2012. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ofotértben általában ingyenes, ha ott rendelsz.
2012. febr. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most voltam ilyen vizsgálaton az Ofotértbe úgy volt ,hogy a vizsgálat 5000 Ft volt de ezt ha náluk rendeled meg a lencséket beszámítják az árba.
2012. febr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!