Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vastag a 6 dioptriás szemüveg?...

Vastag a 6 dioptriás szemüveg? Van itt olyan, akinek ennél több dioptriás szemüvege van?

Figyelt kérdés
Fiam 6 hónapos és megállapították nála, hogy messzire elég rosszul lát, ami csak rosszabb lesz serdülő korában. Jelenleg 6 dioptriás szemüveg kell majd neki, ha már tud járni.
2009. máj. 24. 18:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mindenre! Kiderült, hogy nála mitől van ez? Iskolát mi alapján választottatok?
2012. júl. 27. 20:23
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kommentet is, ami közben érkezett. Jó tudni (bár ne így volna), hogy így sem kell azt érezni, hogy itt a vég...Most kezdi az ovit, én már ezen is aggódom eleget. A szemüveget mindig hordja, de nem érzem úgy, hogy teljesen jól látna vele. A mindennapi életben nincs gond, de ha közelre kell nézni (pedig távolra nem lát jól) akkor nagyon közel hajol a könyvhöz. A bölcsiben a zenebölcsit tartó anyuka azt mondta, hogy gondolkodjunk el, hogy esetleg zeneiskolába is írathatnánk majd, mert tehetség már most, de gond lenne a kottaolvasással pl...félek azért, de gondolom csak azért, mert semmi ismeretem nincs a témában.
2012. júl. 27. 20:31
 23/25 anonim ***** válasza:
A műtéttel kapcsolatban valami hír? Nekem 18 éves létemre sajnos nagyon rossz a szemem. -23 as. Nem is lehet a lézeres műtét nekem. De ettől sokkal hatékonyabb és biztonságosabb ha az átültetést választják. Nekem azt most kezdték el nagyon ajánlani.
2015. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Palfi Lili válasza:
Van olyan akinek -35 vagy akar -40 es szeme van es lat szemuveggel
2016. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Sőt, még -50 is van
2017. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!