Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pár napja homályosan látok a...

Pár napja homályosan látok a jobb szememmel. Mi lehet az oka? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Kontaklencsét hordok, de nemhiszem, hogy attól van, mert ugyanazt a fajtát hordom már évek óta, nem történt változás.

Egyik nap azt vettem észre, hogy a jobb szememmel homályosan látok, és azóta egyre rosszabb. Először azt hittem, hogy a kontaklencsére került valami maszat, de kicseréltem és így is ugyanolyan rossz.

Emellett rendkívűl fényérzékeny lett. Viszont nem fáj, nem viszket, nem piros, semmi külső tünet nincs.

Szemészetre csak jövő hét elejére kaptam időpontot, viszont félek, hogy addig tovább romlik.

Nagyon zavaró. Mit lehet ez? Mit tehetnék, hogy meggyógyuljon? :S


2012. jan. 9. 11:48
 1/3 anonim válasza:
Az jó, ha mész szemészetre. A bátyámnak volt hasonló, de ő a homály mellett színeket is alig látott az egyik szemével, és hirtelen jött elő. Neki először látóideg-gyulladást mondtak, de azóta se tudják igazából, hogy mi volt. Próbáld kímélni, ha fényérzékeny, ennél többet nem nagyon tehetsz.
2012. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval voltam dokinál, de ő azt mondta, hogy nem lát semmi bajt, tök egészségesnek tűnik, nem tudja mi lehet a gond. Adott rá vmi szemcseppet, de hát már ez is egy hete volt, és azóta se javul :S
2012. jan. 16. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg műtét után olvastam tisztán láttam de a sok szem csepp tönkre tette a szememet már csak kormot látok,sajnos üdv Zsó
2015. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!