Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érezheti a szemcsepp ízét a...

Érezheti a szemcsepp ízét a torkában?

Figyelt kérdés
Ezen "vitatkozunk" a párommal,szerinte a szemcsepp le tud csorogni a nyelőcsövébe és érzi az ízét. Szerintem ez hülyeség.

2012. jan. 6. 11:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"A másik pedig, hogy orosz diákok a szemükön keresztül "itták" a vodkát." -ez nem azért van,. mert a szem nyálkahártyáján sokkal hamarabb felszívódik az alkohol, mint a goymorból, és így gyorsabban jut a központi idegrendszerhez, és hamarabb rúgnak be tőle?
2012. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

12:50 igazad van

13:32,jo vodka ami mennyisegre több mint 1-2 csepp szemcsepp,mire lejut a szemböl a szajig v. garatig v. mar ahova,mi marad belöle,szerintem utközben,mert hat nem müanyagon csuszik le,valahol felszivodik az az 1 csepp,v. mar odaig se jut.

2012. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2012. jan. 8. 13:10
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik válaszoló már megadta a megfelelő választ. Ő a tudása alapján, én pedig a tapasztalatom alapján mondom ugyan azt. Bő tíz éve napi rendszerességgel cseppentek a szemembe reggel, este. Elhiheted, le tud folyni, és nagyon rossz íze van.
2012. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!