Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit lehetne kezdeni egy...

Mit lehetne kezdeni egy elhajlott szemüvegkerettel?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb helyre írom, de itt biztos lesz valaki aki tud válaszolni (remélem). A szemüvegem kerete, pontosabban az a része ami a fülemen van kicsit elhajlott. Az egyik a két szár közül, a bal oldali egy 2-3 cm-el balra néz és nem merem hajlítgatni mert félek, hogy eltörik.

Mondta egy ismerős, hogy el kéne vinni szemüvegeshez, de nem igazán van pénzem és nem tudom, hogy ilyen kis problémával ahhoz kell-e fordulni, nem beszélve ha maga a szemüveg annó 20-22ezer forint körül volt, gondolom nem pár100 forint lenne egy javítás sem (ami most nem igazán adott).

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. dec. 3. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer elaludtam szemüveggel, és elgörbült a szára. Bevittem az optikába, pikk-pakk megcsinálták, és nem kértek semmit.
2011. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bátran elviheted optikába, az ilyen kisebb beállításokat általában ingyen is megcsinálják, az évek során történt pár baleset velem, pl: leesett a papucs, de talált fejen kosárlabda is, eléggé eldeformálódott a szemüvegkeret és megcsinálták ingyen amennyire tudták.
2011. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ingyen megcsinálják. Kb 1 perc se lesz..:)
2011. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ingyen megcsinálták :)
2011. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!