Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision Expressz vagy Optiker...

Vision Expressz vagy Optiker vagy egyéb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és melyik az olcsóbb optikai szaküzlet szerintetek szemüveg vásárlás szempontjából, ha a márkásabb normálisabb kereteket és a jobb minőségű vékonyított lencséket nézzük?Én most kérdeztem meg a Vision Expresszbe 20ezer egy pár lencse amit nagyon sokallok,és bizony a kereteket elnézve alig találtam pár értelmes felnőtt nő számára is hordható jó minőségű keretet amit találtam az pedig a legolcsóbb is 40ezer ft volt.Amit lássuk be 40+20 ha jól is akar kinézni az ember 50+20 ezer ,nem nagyon tud egy átlag keresetű ember meg fizetni...Hosszú távon persze lehet hogy megéri,de én ezt akkor is túlzásnak tartom,hozzá teszem műanyag keretekről írtam!
2011. szept. 29. 16:50
 1/2 anonim válasza:
a Vision E a legjobb hiába drága sokájig bírja
2011. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 cukormookus ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy a markas keretek a kisebb maganoptikakban sokkal dragabbak, mint egy nagyobb halozatnal, mivel tobb rendelesnel nagyobb kedvezmenyt adnak a gyartok!

A lencseknel mas a helyzet, nagyon meg kell valogatni, mit veszel a szemed ele, gondolok itt a felulleti kezelesekre, kerdezz ra, hogy mi az, mibol all stb, esetleg vidd be a regi szemuvegedet, nezzek meg, az nagyon sok infot tartalmaz egy igazi optikusnak! :D

2011. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!