Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mibe tegyem bele a kontaktlenc...

Mibe tegyem bele a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Most kaptam havi lencsét, a szemembe van jelenleg is, eddig már volt napi lencsém és még van is egy jó pár felbontatlan dobozka, és mivel akkor vettem hozzá egy kis doboznyi folyadékot úgy voltam vele, hogy most nem veszek a havihoz, mert valameddig még kibírja. Azonban most jöttem rá, hogy nincs nálam ez a kis folyadék és nem tudom mibe beletenni a kontaktlencsét este ha kiveszem.. MIBE RAKJAM? Az működhet, hogy beleteszem egy napi kontaktlencse dobozába, mert abba van egy kis folyadék? leghamarabb holnap tudok venni folyadékot..
2011. szept. 9. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
és amúgy mennyi folyadék kell ilyenkor rá? ezt sem tudom
2011. szept. 9. 17:27
 2/3 anonim válasza:
Az optitákban tudsz venni kontaklencse tároló dobozt kb. 200-300ft.-ért.A tárolódobozt a háromnegyedéig töltsd fel folyadékkal..és úgy tárolt a kontaklencsét..Akkor töltötted fel eléggé a tárolódobozt,ha a lencse nincsen összegyűrődve,hanem kisimulva úszkál a folyadékban..Ügyelj a tisztaságra.
2011. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de..egyébként általában a folyadékoknak a dobozába szokott lenni doboz..hogy ne vegyél feleslegesen,.majd mielőtt megveszed,azt nézd meg.!!
2011. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!