Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már egy ideje rövidlátó...

Már egy ideje rövidlátó vagyok. Van valami jó gyógymód arra hogy megjavuljon? (vagy csak ne romoljon)

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, minden rövidlátónak, ha sikerül elérnie, hogy megálljon a romlás, el kéne mennie megműttetni a szemét. Nekem két éve megállt, és nagyon erősen fontolgatom a PRK-s műtétet. Több ismerősömnél elvégezték, évekkel később is tökéletesen látnak. Elég rossz a látásom,és ez már nagyon zavar.
2011. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

én is így vagyok vele..én el fogom végeztetni majd a lézeres látásjavíó szemműtétet..de mi az a PSK...vagymi..(már nem emlékszek rá, mit írtál )

:)

köszi a választ

2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ennyire segítőkészek vagytok!Szerencsére én nem hordok annyira erős szemüveget. Most voltam dokinál és nem romlott a szemem,de azt mondta hogy úgy is romlani fog. :( Az egyik ismerősöm lézeres szemműtétet csinált,és most nagyon jól lát.Én is ezt fontolgatom.
2011. jún. 27. 15:30
 14/17 anonim ***** válasza:
15: 26-os : A PRK a lézeres szemműtétek egyik fajtája, a legbiztonságosabbnak tartott. Azt hiszem, én csak ezt a fajtát merném bevállalni. Keress rá a google-ban :)
2011. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
köszi..jó, rákeresek. :)
2011. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék olvasd el, nagyon hasznos én is ezt csinálom és használ.

2011. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is ezzel a problémával küzdök. 1-2 éve vettem észre, és nagyon idegesít! Nektek mi segített? El tudnátok mondani így utólag?
2013. febr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!