Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Már egy ideje rövidlátó...

Már egy ideje rövidlátó vagyok. Van valami jó gyógymód arra hogy megjavuljon? (vagy csak ne romoljon)

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nincs
2011. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szemtorna!
2011. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs!:(

Nekem is van problémám a szememmel, elég összetett:szinvakság,nystagmus,fényérzékenység stb.

Szóval elég rosszul látok, de gyógymód sajnos nincs...

2011. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

Van.Elmész a szemészetre ahol ingyen kivizsgálják,hogy mennyire vagy rövidlátó.Majd rendelsz egy ennek megfelelő erősségű szemüveget és hordod. A jó szemüveg használata megelőzi hogy még rosszabb legyen a szemed.

A rövidlátásra a szemtorna semmit nem ér.

2011. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ma 15Éö9 vagyok.

Ja és rövidlátó, mint te:)

2011. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocs elirtam 15:09
2011. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 hot_kiss válasza:
Szemüveg.
2011. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A jó szemüveg egyáltalán nem előz meg semmit. A szemüveg csak korrigál, és ha folyamatosan hordod, csak ellustulnak a szemizmaid. Én a szemtornát hasznosnak tartom, és minden nap egy-két óráig szemüveg nélkül vagyok, így 2 éve megállt a romlás.
2011. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja, és bocs, hogy ennyit írok, de csak tapasztalat, nekem a szemüveg sem nagyon segít, nagyon keveset, csak kint a napon egy picit.

15:09

2011. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

én ezzel küzdök már 8 éve(rövidlátás) ..van erre szemtorna, látástsegítő lyukacsos szemüveg, és fekete áfonya kapszula, vagy tabletta. a látásjavító szemüveget tudsz rendelni interneten, a szemtornát megtalálod szintén itt, az interneten, és azt a fekete áfonya kapszukát, ami lassítja a szem romlását, "életben tartja ", azt a patikákban NEM lehet kapni, de ha van a közeletekben gyógynövényes bolt, akkor ott megtalálod. Csak az a baj, hogy elég drága..én valamelyik nap vettem egy dobozzal (30db.) , ami 3990 Ft. volt.

sajnos az a szemüveg is elég drága. 3000-5000Ft körül van az ára.Ha valaki még tudja, hogy milyen gyógymódok vannak rövidlátásra, szóljon, nekem is nagy szükségem lenne rá a látásjavításra. :)

2011. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!