Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elmúlik magától, vagy van rá...

Elmúlik magától, vagy van rá gyógymód, esetleg ilyen marad örökre?

Figyelt kérdés
Ma viszketett az orrom,és megvakartam mire megcsúszott a kezem.és belekaptam a szemembe körömmel,azóta eléggé fáj,konkrétan szúr.valakinek volt már hasonló?vagy valami tanács? kamillateával,visine szemcseppel,hidegvízzel próbáltam nem igen segít.
2010. jún. 25. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog egyik percről a másikra megjavulni, ha megsértetted, de nem marad így örökké. Ha hétfőre nem javul, menj el szemészhez, amúgy én is csak azokkal kezelném, amiket írtál. Csak légy kitartó.
2010. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, látszik rajta valami? Ha nem, akkor a fájdalom el fog múlni hamar, ne aggódj. Ha mégsem, akkor hétfőn menj el orvoshoz. Esetleg kamillás borogatást tehetsz rá, hogy ne gyulladjon be
2010. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most látom, hogy a kamillateát már próbáltad.. Hát, még próbálgasd és pihentesd a szemed sokat:) Jobbulást
2010. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

szerencsére elmúlt:)

2010. jún. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!