Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van vki, akinek nem csinálták...

Van vki, akinek nem csinálták meg a lézeres szemműtétet? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szívbeteg vagyok ésa nekem azt mondták így nem nagyon van esély,hogy megcsinálják.
2009. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért nem csinálták meg? mit mondtak miért ártalmas a lézer a szívbetegeknél?
2009. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag bizonyos idegek összeköttetésben lehetnek a szívidegekkel és ha ezeket nyomás éri akár szívleállást is okozhat.Persze főként a beteg szívnél.
2009. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt most komolyan mondod?mert nagyon reklámozzák mindenhol, de ezt még nem hallottam, vagy ezt a "mellékhatást" elfelejtik megemlíteni
2009. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Nekem ezt mondták az orvosok,mikor én szerettem volna megműtetni a szemem kb 6 éve.Szerencsére azóta gyönyörű szemüvegek jelentek meg a piacon.
2009. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kontaktológus szemorvosom nem javasolta a szemműtétet. Azt mondta, mivel nagyon régóta hordok nagyon erős szemüveget és cilinderes, ezért az én hiába műtik meg, mert pár hónap vagy év múlva ugyanúgy visszaromlik a szemem.
2010. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!