Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez a szememnél?

Mi lehet ez a szememnél?

Figyelt kérdés
A szemem alatt belül olyan mintha egy hólyag lenne, meg is van dagadva, és ha hozzáérek fáj. Hétfőn tudok csak elmenni orvoshoz, valakinek van valami ötlete hogy mi lehet?
2011. márc. 20. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem árpa.
2011. márc. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Valószínű tényleg árpa. Nekem is szokott lenni.

Három dolgot tehetsz.

Vagy elmégy orvoshoz, és mindenféle kenőcsöt kell majd a szemedbe kenned. (ami nekem semmit nem használt)

Vagy teszel rá langyos vizes gézzel dunsztkötést, és hamarabb kifakad.

Vagy hagyod, hogy magától majd elmúlik. én ezt szoktam választani, nekem ez jött be a legjobban. De ez nem azt jelenti, hogy neked is ez a legjobb! Ki kell kísérletezni!

2011. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták is: Legvalószínűbb, hogy belső árpa.

Az szokta okozni ha valami kosz kerül a szembe. (De nem törvényszerű)

A meleg jót tesz neki. Csukott szemmel infralámpával süttetni az arcod 5-10 percig, reggel-este. (Már ha van infraizzótok) De a Napfény is jó.


Piszkálni nem érdemes.


Ha nem múlik, akkor doki.

2011. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van még egy "öreganyámgyógymódja".

Koncentrálni kell és hinni benne.

Lefekvés előtt háromszor végig kell húzni a középső ujjad, vagy egy meleg kanalat a szemhéjadon és közben 3x mondani, hogy,

"Ha holnap reggel itt érlek: leszarlak!"

vagy pedig:

"Árpa, árpa lekaszállak!"

2011. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!