Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet úgy is kapni kontak...

Lehet úgy is kapni kontak lencsét hordani hogy csak sima semmi dioptriás?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném hogy másik szinű legyen a szemem és szines kontak lencsét szertnék venni de lehet igy hordani vagy lehet egyáltalán kapni olyat aminek nincs semmi dipptriája ??
2011. márc. 1. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A színesek nem dioptriásak
2011. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kontakt lencse a neve, a színesek valóban nem dioptriásak, és nem is olcsók. Hogy lehet-e hordani, attól függ, bírja-e a szemed.
2011. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van színes dioptriás, és színes dioptria nélküli is. Ha neked nem kell dioptria, akkor úgy is kapsz. nekem ötös a szemem, és kipróbáltam egyszer a dioptriás színest, jó volt. Csak drága, úgyhogy visszatértem a színtelenhez :)
2011. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első kettő komment nem teljesen igaz. A színes lencsékből is létezik dioptriás, szóval ezek a válaszok megtévesztőek.


www.kontaktlencsethordok.hu

2011. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!