Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan javíthatnék a látásomon?

Hogyan javíthatnék a látásomon?

Figyelt kérdés
Minusz feles szemüveget kellene hordanom..sajnos nem bírom elviselni magamon..később meg is vajulhatok emiatt?sokszor fáj a fejem gondolom a szemem miatt.Kontaklencse vagy szemműtét?
2010. dec. 16. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... :S Nekem is mínusz feles van, de azt se hordom, csak gépezéshez + tvzéshez, vagy ha távolra kell látni. De már erősebb kellene, mert ezzel se látok rendesen.
2010. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem nem romlott,de jobb se lett.lehet szednem kellene valami tablettát ami a szemre jó,vagy szemtorna :S jó lenne ha valaki aki tudja válaszolna,mert félek,hogy megvakulhatok:S
2010. dec. 16. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod el magadon, akkor lehet, hogy a szemüveg rossz.
2010. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A lézeres szemműtéttől egyéntől függően 5-30 év alatt teljesen kivégzi a szemet...

Nyugodtan meg lehet csináltatni, aztán majd lehet siránkozni, hogy így szar meg úgy szar a látásom...

Ha megműtteted, akkor bizonyos idő múlva sokkal rosszabbul fogsz látni, mint előtte.

Szemüveg ugyanazt okozza. csak sokkal-sokkal lassabban!

Bates-féle szemtorna az egyedüli megoldás.

2010. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
erről a szemtornáról hol tudok jobban értesülni?könyv?
2010. dec. 16. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem könyv is van, de még nem jelent meg magyarul.


De ez a weboldal ugyanazokat írja le, természetesen magyarul:


[link]

2010. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha fáj a fejed, ne bagatelizáld el, és kérdezz meg egy orvost. De nekem pl. a szemüvegtől herótom van, pedig minusz 1.5-öst kell hordanom. Az tény, hogy a szemüveg hosszútávon rontja tovább a látást, mert nekem már minusz 2-es kéne, nehéz megmondani. Ha fáj a felyed tényleg orvos kell, nem is biztos hogy szemészeti probléma, vagy ha igen akkor nagyon vigyázz...
2011. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gyakran fáj a fejem :S :(
2011. jan. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!