Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy lehetséges két eltérő...

Hogy lehetséges két eltérő szemészeti eredmény?

Figyelt kérdés

Panaszos szememmel elmentem szemészetre és kontrollt javasoltak 1,5hét elteltével. Magánba mentem kontrollra, másik géppel néztem.

Azt nem értem hogy a két leleten szereplő számok a látásvizsgálatnál mások.



tegnap 22:37
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi az ami indokolja a 1.5 hetes kontrollt? Egy látásvizsgálathoz miért kell kontroll? Ilyenkor van az, hogy nem csak géppel kell megnézni, hanem lencsékkel, különböző tesztekkel, gondolom megmutattad az előző vizsgálati eredményt.
tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem látásvizsgatra mentem, írtam hogy panaszos volt a szemem. Szakrendelésen ez a látásvizsgálat benne volt az alapvizsgálatba ahogyan a magánba is. Magánba nem kérték el a papírt, elmondtam hogy ezt és ezt használtam a szememre utasításra és ha továbbra is fennáll a panasz kell menni vissza. Ott újra egy teljeskörű vizsgálatot csináltak. De nem a látásvizsgálat volt a panasz.
ma 03:44
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A kérdésből azt lehetett feltételezni, hogy a panaszt egy látás probléma okozta. Viszont, mivel másfajta panasz volt, ezért lehetséges, hogy amiatt más lett a mérés is.
ma 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az a furi hogy a másik szememnél is más a mérés. A második vizsgálatnál a panaszos szememnél rosszabb látást mértek, a jó szememnél jobbat. Itthon néztem össze, és nem nagyon értem.
ma 07:43
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt ott meg kellene kérdezni és emiatt új vizsgálatot kérni szerintem.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!