Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Migrénaurám volt körülbelül...

Migrénaurám volt körülbelül egy hete , többi lent . Szerintetek ?

Figyelt kérdés

Szóval először tapasztaltam Migrénaurát meg is ijedtem , mert még nem tapasztaltam ilyet . Egy kör alakban cikk-cakkban láttam a dolgokat és a kör egyre csak tágult aztán teljesen eltűnt olyan 10-20 perc alatt . Nem is foglalkoztam vele azóta annyira mert hát elmúlt így nem is akartam vele többet foglalkozni , örültem , hogy vége . Azóta eltelt egy hét és kb 3-4 napja egészen kis körben tapasztalok hasonló tünetet így vizuálisan és nem múlik el , és nem is látom konkrétan ezt a cikk-cakkot csak ha rá koncentrálok és a formáját sem mondanám szabályos kör alakúnak. Velejárólag 3-4 napja mintha kicsit erősebben látnám azokat a lebegő foltokat is amiket eddig létezésem során is láttam csak mintha most erősebben látnám .

A fejem néha fáj néha nem az elmúlt 3-4 napban de nem emelném ki mert nem erős a fájdalom sőt esetek nagyrészében nem is fáj . Szóval nem tudom mi lehet ez.

Egyéb információk:

- Munkámból adodóan bukósisakot kell hordanom kb 4-5 órán keresztül és ezt azért emelném ki talán mert a bukósisakom nagyon nyomja a homlokomat ( váltani fogok nagyobbra)

- Az elmúlt 1 hónapom kifejezetten stresszes volt , főleg munka napokon mikor 30+ fokokban kellett kint dolgoznom ( étel futárkodok ), és egyéb okokból kifolyólag is stresszes voltam(erettsegi 😇) .

- Egyéb tüneteket nem tapasztalok magamon , jó étvágyam van , jó kedvem , nem vagyok fáradt, nincs izomgyengeségem , jó a memóriám, nincs a beszéd és mondatalkotásokkal problémám .

Ha számit , pikkelysömörös vagyok és rossz szokásom , hogy dohányzom ( IQOS kb 14 szál egy nap ) .

Szerintetek ?

Kíméljetek a menjél orvoshoz válaszoktól.



júl. 24. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

"Szerintetek ?"


Szerintem ostoba vadbarom vagy.

júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintünk mi?
júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kiváncsi , hogy ez mi lehet vagy mitől lehet .
júl. 24. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Kíméljünk a menjél orvoshoz választól? Pedig menjél orvoshoz! LEHET, hogy egy egyszerű migrén okozza, de ugyanígy lehet valamilyen agyi történés is. Vizsgálat nélkül nincs ember, aki válaszolni tudna a kérdésedre.
júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? A migrén okát sem ismerik.
júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ugyanígy lehet valamilyen agyi történés is"


A migrén és migrénaura minden esetben neurológiai eset. A floaterei mellett tapasztalt anomáliák már egész más tészta. De inkább megkímélem a menj orvoshoz választól, hisz minek az.... Megvakulni sokkal jobb dolog, igaz-e?

júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Ha rám gondoltál (4. vagyok), akkor olvasd el még egyszer, amit írtam! Külön felhívom figyelmed a második mondatra.
júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!