Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homalyos látás/dupla látás...

Homalyos látás/dupla látás avagy szellemképes látás fáradtan? Más is tapasztal ilyet? Remelem nem nagyobb baj

Figyelt kérdés

Valamiert nagyon fáradt most a szemem pedig aludtam 8 órát. Voltam mar szemeszeten a dupla látás avagy szellemképes látás miatt de azon kívül hogy szemtengelyferdulesem van nem találtak semmit.

A szemtengelyferdules miatt tudom hogy lehet szellemképes látás de ennyire.. Most pl jobb de az előbb nagyon durva volt főleg a telefon es 8 óra alvás után hogy lehet ilyen fáradt a szemem..

Remelem nem nagyobb baj mert amikor ilyen durva kicsit megijedek de legtobbszor mar tudok vele elni


júl. 21. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztróknak vannak ilyen tünetei nem a szemészetre mennék hanem a kórházba vagy az orvoshoz.
júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze ezzel nem akarlak megijeszteni de jobb félni mint megilyedni.
júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Nem hinnem hogy másfél éve sztrokom van es ezen kívül semmi bajom
júl. 21. 21:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, hogy másfél éve van azt nem írtad. Nem agyalsz rá kicsit? Pánik betegség, depresszió nincsen?
júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet szemüveg kellene

Én is tapasztalok ilyent ha a telefonom nézem sokáig.

Ez pár óra alatt nem jön helyre igazán.

Ha nem a szemüveg hiánya miatt van, vagy a sok telefon / monitor nézés miatt akkor valóban kellene egy jó neurológus.

júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Bocsi nem is gondoltam ra. Néha meg agyalok rajta de mar nem feltétlen mivel milliószor elmondtak szemeszeten hogy semmi baj nincs a szemtengelyferdulesen kívül es meg kell próbáljak együtt élni vele. Pánikbetegsegem is van de mostmar kezelem elég jol. Csak mikor erősebben előjön homalyos látással kombinálva olyankor meg megijedek.
júl. 21. 22:05
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 van szemüvegem tervezek is visszamenni ujra mert jobban látok vele de a szellemképes latason nem segitett eddig.:/
júl. 21. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Szedsz valamilyen gyógyszert ?


Ez tényleg nem megnyugtató, mert nem egy folyamatos állapot - hanem jön..


Va. Egy oldal vebbeteg néven. Ott szoktak még kérdéseket feltenni. Igaz fizetős, de ott neurológus is válaszol.

júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt severe angolul súlyos pánik és depresszióm szóval az olyan dolgokat tud csinálni, hogy valami elképesztő. Pokol volt mindent be beszéltem magamnak. Ha nem találnak semmit akkor szerintem látogass el egy pszichológus vagy pszichiáterhez. Lehet kényszeres viselkedés stb.
júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Okes köszi megnezem. Viszont ha az ember az egyik szemet letakarja es akkor is marad a kettős látás akkor az nem neurológiai ezt mondjak a szemeszek szoval nekem valószínűleg csak szemészeti problema de azert majd ra kérdezek azon az oldalon
júl. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!