Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt aki csináltatott...

Van itt aki csináltatott második lézeres szemműtétet? Ti mit választanátok a helyemben, szemüveg, vagy még egy műtét?

Figyelt kérdés

9 éve volt látásjavító műtétem. Sokáig tökéletes volt a szemem, de kb egy éve visszaromlott. Nem nagy romlás, mindkét szemem -1 körül van, de engem zavar, úgyhogy szemüveget hordok.

Viszont amennyit költök szemüvegre, abból már azt nézem hogy lassan kijönne egy második műtét. Elsőre vettem egyet amihez sötétedő lencséket kértem, ami sajnos nem vált be, nem szerettem. Akkor vettem egy másikat sima lencsékkel, de ez meg most sajnos elferdült, az optikában azt mondták nem tudják megcsinálni. Most ha veszek egy harmadikat, akkor már nagyon durva összegnél tartok viszonylag rövid idő alatt. Próbálok vigyázni a szemüvegemre, de ez is úgy ferdült el, hogy elaludtam benne, szóval nem valami durva behatás által. Most mi van ha a harmadikat is valahogy így elrontom?

Van itt akinek volt második műtétje? Mik a tapasztalatok, azóta nem romlott vissza? Ti a helyemben mit választanátok?



júl. 13. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Hát biztos nem jönne ki még egy műtét a szemüvegek árából, hacsak nem fél milla feletti összeget költesz valami feleslegesen proccos kollekcióra 😅 Ugyanis az 5 évvel ezelötti műtétem volt 600.000. Azóta lett kb 800.000.
júl. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!