Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kicsit bevan gyulladva a bal...

Kicsit bevan gyulladva a bal szemem. Mennyi idő mire elmúlik magától általában? Trollok kíméljenek. (és ne szidjatok engem meg átkozzatok el pls....)

Figyelt kérdés

Egy szép péntek estén valami belekerült a bal szemembe, körülbelül este 8 óra tájban. Próbáltam kimosni, óvatosan, hogy ne okozzak további kárt, és használtam szemcseppet is reménykedve, hogy segít kiszedni.


De két óra múlva még mindig ott volt. 10 órakor szóltam anyámnak, de csak azt mondta, hogy feküdjek le aludni, és nem foglalkozott vele.


Hajnal öt órakor végre kijött, de úgy érzem, hogy kicsit irritálta a szememet, mert kissé piros és fáj, amikor pislogok.



júl. 6. 19:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem, hogy ezen a héten pénteken történt. (Mondjuk egész életem során nem nagyon foglalkoztak velem a szüleim)
júl. 6. 19:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez változó
júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy nem foglalkoztak veled.


Az apámnak a szemészetre kellett menni, mert belement valami mikroméretű izé.

júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a kamilla borogatás nem nagyon vált be kezd átmenni a jobb szememre is. Anyámék azt mondták nem kell orvoshoz menni minek lehet ezt otthon is kezelni. De nem csináltak semmit.
júl. 7. 20:35
 5/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz holnap.
júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én szoltam anyámnak, hogy el kellene menni de anyám azt mondta: Ne menj el nem kell. Ha elmennél minden ember félne tőlem, hogy elkapnának valamit. (Megsem lepődöm ezen a válaszol mert egész életemben nem nagyon foglalkoztak velem a szüleim)
júl. 7. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ezzel orvoshoz kell menni. Van pénzed kivenni a gyógyszert?
júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen van.
júl. 7. 21:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg érdekel, hogy néz ki jelenleg a szemem itt lesz egy kép: [link]
júl. 7. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor menj mindenképp holnap.
júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!