Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan szemüveg, ami...

Van olyan szemüveg, ami biztonságosan hordható a strandon?

Figyelt kérdés
Sajnos elég rossz a szemem, de a lézeres szemműtétre nem vagyok alkalmas. Kontaklencsével és szemüveggel jól látok, de így is problémát okoz, hogy alig látok a strandon. Oda ugye kontaklencsét nem lehet betenni, de a szemüveget meg féltem pl: tengerbe, balatonra, hogy leesik, tönkre megy. Tudtok olyan sportszemüveget, ami nem esik le, a tengervíz nem teszi tönkre a lencsét, de mégis stílusos, nem röhejes? Kerestem google-ben de csak normál szemüvegeket dobott be, de talán csak én voltam figyelmet. Vagy ha tudok olyan kontaklencséről, ami a vízben is jó, akkor az is segítség, bár én úgy tudom nincs ilyen :(

#sportszemüveg #látás a strandon
2022. nov. 20. 10:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!