Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van ilyen gyakran árpa...

Miért van ilyen gyakran árpa a szememen?

Figyelt kérdés
1 hónapban kb. kétszer szokott lenni, nyár elején kezdődött s már nem tudok mit kezdeni vele, az orvosom sem mondott semmit, csak hogy borogassam kamilla teával.
2010. szept. 2. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes labor vizsgálatot csináltatni. A cukorbetegség egyik tünete lehet.
2010. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, könnyen lehet a smink miatt is elvileg (ja, igaz, manapság a fiúk is sminkelnek, nem leszek diszkriminatív), mert ugye bakteriális eredetű, és vígan megmaradhat a sminkeszközökön. Minden használat után hegyezz le a ceruzából, tisztítsd az ecseteket, amit lehet cseréld le. Ha kontaktlencsét használsz is inkább napi lencsét egy ideig, mert az se javít sokat a helyzeten és ne piszkáld soha kézzel a szemed. Amúgy a forró kamilla tényleg nagyon jó! Remélem segít valamelyik tipp.
2010. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, igen lány vagyok de csak szempillaspirált használok és minden este lemosom.Nem vagyok szemüveges szóval kontaktlencsém sincs.
2010. szept. 2. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél új spirált. Nem az a baja, hogyha nem mosod le, de a bacik megmaradnak a kefén és másnap ugyanazzal fested ki magad, megint kerül baci a szemedbe. Bár amíg nem múlik el az összes, inkább ne vegyél másikat, mert azt is dobhatnád el, ha smink nélkül nem megy az élet, akkor addig festesd be kozmetikussal. Szerintem egy próbát megér ez a módszer, nem? :D Hátha beválik.
2010. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké akkor kidobom, nem fogom kifestetni kozmetikussal mert nem életfeltétel nálam :)Majd meglátom mi lesz

Köszi a választ :)

2010. szept. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!