Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Árpa van a szememen, de...

Árpa van a szememen, de nagyon durván mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nekem elég sokszor van árpám, ki tudja mitől... De eddig mindig elmúlt vagy magától, vagy szemcsepptől, amt orvos írt. Most péntek óta van még nem tudtam elmenni orvoshoz ezért. A felső szemhéjamon van belül, nagyon fáj, vörös, és a szemhéjam kétszeresére van dagadva alig látok ki, nagyon csúnyán festek! Van valami házi dolog, amitől elmúlik vagy legalább a duzzanat lemegy, vagy azonnal orvos?
2010. ápr. 19. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos minél hamarabb. Amúgy én kamillateás főzettel szoktam borogatni,attól enyhül a gyulladás.
2010. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elmondom az én tapasztalataimat de nem ijesztgetésből...

elősször jobb szememen lett árpa balon kötőhártyagyulladás, aztán balon árpa, jobbon jégárpa, háziorvosom azt mondta nincsen semmi probléma majd elmúlik 2hét múlva. lóf.szt

könyörögnöm kellett h. írjon beutalót egy profibb sebészhez azóta kiderült h. egyik szememen tényleg jégárpa van másik nem is árpa hanem ciszták, és mindez 3hónap leforgása alatt

kb....5fajta szemcseppet meg krémet használtam és csak rosszabbodott...úgyhogy amilyen gyorsan csak tudsz menj szemészhez.

nem háziorvoshoz

szemészhez!!!!!!!!

most úgy tűnik mind2 szememet megműtik :(

úgyh. mindenképpen azonnal m

2010. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már el is mentem azóta, köszönöm. Kenőcsöt kaptam és szépen javul. Mondjuk azt vettem észre, mostanában gyakran voltam megfázva, lehet ettől jött ki mindig!
2010. ápr. 21. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és kettő is.Az egyik jobb szememen a másik a bal oldalon.Asszem 2 vagy 1 évig volt az árpa a szememen az 1.válaszolónak és a 2.válaszolónak igaza van.
2010. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!