Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van egy árpa a szememen, ha...

Van egy árpa a szememen, ha elmegyek uszodába, akkor a klóros viz nem fogja csipni vagy valami?

Figyelt kérdés
Vagy csak kifertőtleniti??
2009. márc. 2. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak árt neki. Nekem kiskoromban volt folyton árpám, mikor a suli úszni vitt minket hetente. Rengeteg ott a fertőzés, nem még hogy kifertőtleníti. Hiszen a klórt sem öntheted közvetlenül a szemedbe, hogy tiszta legyen, a vízben sincs olyan nagy koncentrációban, inkább csak bizonyos bacikat semlegesít, de mindent nem!
2009. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
talán van bene valami amit mondtál sőt biztos.. de akor elmegyek lehet h valami bacit elkapok de nem tuti?? amugy meg már mulásba van ..
2009. márc. 2. 14:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Ügyelek hogy ne menjen sok viz a szemembe. meg minden .. De azért jo lene tudni h ne rettegve menjek. el.. amugy gyors válaszokat mert 3kor megyek:D
2009. márc. 2. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne menj!!! Mást is megfertőzől! Orvoshoz mehetsz, ő ad rá cseppet vagy kenőcsöt!
2009. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De magam megyek.. mert gerincferdülésem van miatta kell hető 2 órát usznom.. és ha jol tudom akor szokták leengedni a vizet mindig mikor én vagyok hétfőn az utolsóó... akor nem fertőzhetek meg senkit.. (persze akor nem is mennék ha ez máshogy lenne) de nekem lehet bajom?Mármint azon kivül hogy 1-2 bacit elkapok..? + nem fogja csipni??

muszály lene menek mert az uszómester nem szereti ha kihagyom:S

2009. márc. 2. 14:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirásért de nagyon siestek remélem gyordsan még tud egy válaszrt adni
2009. márc. 2. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gerincferdülésem van, tudom, hogy nagyon fontos, de én a helyedben akkor sem mennék! Ilyenkor le van gyengülve az immunrendszered, sokkal jobban elkaphatsz fertőzéseket, ráadásul ugyanúgy visszaeshetsz! És az a legkevesebb, hogy csíp..
2009. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!