Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Két hete ráng az izom a jobb...

Két hete ráng az izom a jobb szemem alatt. Ezen kívül semmilyen más tunetem nincsen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Faradtsagtol lehet esetleg? Vagy vitamin hiány? Most voltam vervetelre es minden eredményen tökéletes. Egyébként kismama vagyok (nem tudom, van-e valami összefüggés) Az orvos nem mondott ra semmit!

2020. júl. 16. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 2 hónapig rángott...

Stressz, fáradtság, ilyesmi.

Szedjél Magnosolv-ot.

2020. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Masszirozd meg a rángó területet
2020. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig. Kálcium hiany okozta. Az nálad lehet is mert egy koplett baba csontvázát építed. Magnéziumot is tanácsos mellé szedni. 2:1 aranyban a kálcium javára. De kérd ki az orvos véleményet mennyit szedhetsz belőle.
2020. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi! Szedek Femibiont (terhesvitamin, D vitamint, illetve vettem Magnesium pezsgotablettat Is) illetve minden reggel jade rollerrel keresztül megyek rajta es semmi :(
2020. júl. 16. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
az ujjaiddal körbe körbe masszirozd a rángó területet minden nap, ne használj segédeszközt
2020. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magnézium pezsgőtabletta semmit se ér. Minimum 1-2 tasak Magnosolv.
2020. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Hagyjuk már ezt hogy semmi nem használ csak amit te mondasz hatoska. Nagyon jó a pezsgőtabletta is meg a magnerot is stb. Már ha valakinek magnezium hianya van. Ha nincs akkor valoban nrm hasznal. De a.túl sok magnezoum kálcium hianyt okoz. Meg b komplexel lehet próbálkozni. Nem tudom mi van a terhesvitaminban nem voltam még.terhes.
2020. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem csak az használ, jó lehet a Magnerot is.

De én kipróbáltam egy csomó magnézium készítményt és semmit se ért, csak ez a kettő.

2020. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem erre a szemész azt mondta, E vitamin hiány.
2020. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A szemhèjrángás általában elôjel nèlkûl jelentkezik, nèhány másodpercig illetve egy-kèt percig tarthat! Nagyon ritka, ha hetekig eltart! Alvashiány, stessztôl is lehet, de ha valaki sok alkoholt vagy koffeint fogyaszt attól is lehet kapni. Lehet viszont a szemet èrintô betegsègek vagy sèrûlèsek kisèrô tûnete. Pl. Szemhèlygyulladás, vagy kôtôhártya-gyulladás is okozhatja!
2020. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!