Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Maradando izomserules?

Maradando izomserules?

Figyelt kérdés

1-2 eve volt egy balesetem ,ahol a bal kezem serult meg fobbkent. Az alkarom serult,foleg a 2 csont kozotti izom (ha jol tudom ,hogy ott csak izom van ,a lenyeg ott serult meg valami) Elmentem vele orvoshoz azt mondtak zuzodas ,pihentessem. 1-2 honap mulva is meg nyomast ereztem ,ereztem ,hogy nem olyan a karom mint regen. Azota a kezemet nehezen tudom hasznalni ,irni mar nehezen tudok ,ha valaki megfogja azt a reszt a kezemen lebenul az egesz karom.

Van ra mod ,hogy ha meg egy kicsit is ,de tudjam hasznalni? Esetleg mutet?


2016. dec. 16. 01:17
 1/1 A kérdező kommentje:
A tortenet annyi ,hogy egy kis vitaba keveredtem ahol a karommal probaltam vedeni az arcom , de az illeto a alkarom felso reszere okollel minden erejebol rautott.Emiatt gondolom ,hogy a 2 csont kozott az izmom serulhetett meg.
2016. dec. 16. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!