Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a térdem eltört...

Nagyon fáj a térdem eltört vagy mi van vele? A többi lent! 👇

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a térdem nem tudom behajlítani vagyis be tudom csak akkor nagyon fáj. Menni is alig tudok felállni csakha a kezemmel felhúzom magamakkor tudok. Előttelévő nap fociztam lehet akkor sérültem meg? Nem tudom. Ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönöm. És a válaszokat előre is köszönöm! 12/l

2016. júl. 11. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Minden bizonnyal eltört. Sőt, talán amputálni is kell majd.
2016. júl. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
:D azert nehogy levágd xd. Szerintem meghúztad vagy elszakadt valami izom . de ilyenkor anyukádat miért nem kérdezed meg?
2016. júl. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet izomsérülés, porcleválás, stb., ezt csak orvos tudja megmondani.
2016. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A mamámnál vagyok most fogok beszélni anyummal

2016. júl. 11. 09:19
 5/5 álomvilág válasza:
Nekem fiú létemre x lábam van.Már kétszer ugrott ki,a térdem.Abból egyszer azonnal vissza is ment.kb egy hónapig alig tudtam vele menni,amikor még egyszer ki ugrott,de ezúttal el is csavarodott és pokolian fájt :D Nem mint egy tökön rúgás,de iszonyú volt.Láttam,ahogy a térdkalácsom jobbra ki dudorodik,a lábam pedig balra csavarodik :D Nem ájultam el,de mindenki azt hitte,hogy sokkot kaptam,mert viccelődtem,hogy oldjam a nagy aggodalmat és feszültséget.Egyébként nagyon jól tűröm a fájdalmat :D Ha nem akarod,hogy ez történjen,akkor menj el időben orvoshoz
2016. aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!