Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a térdem, mit...

Nagyon fáj a térdem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Alapból is térdfájós vagyok, ezért már megszoktam, és tudom mikor terhelem túl a térdem. Most teljesen biztos hogy nem ez történt. Az éjszaka közepén elkezdett rettenetesen fájni es bármit csinálok vele, nagyon fáj. Holnap megyek edzőtáborba, amit most sajnos más problémák is nehezíteni fognak. Kérlek aki tud bármit ajánlani az segítsen, nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm. 15/l

2016. júl. 5. 05:47
 1/4 saga86 válasza:
Először is edzőtábort lődd ki,mert ha porcleválás,szalagprobléma miatt fáj a térded (ezt majd az ortopédián megmondják) és úgy ráedzel akkor súlyos károkat tehetsz a térdedben,amik visszafordíthatatlanok lesznek.
2016. júl. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már vele orvosnál, akkor azt mondta csak túl van terhelve. Tegnap meg igazából nem is terheltem, lehetséges hogy valahogy mégis sikerült megsérülnie amit este nem vettem észre?
2016. júl. 5. 08:19
 3/4 saga86 válasza:

"Csak" fáj,vagy még is van duzzadva?

Mennyire tudod mozgatni?

Esetleg próbáld meg jelezni,ha duzzadt.

2016. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reggel bekentem fájdalomcsillapítóval, és azóta nem fáj. De nem volt duzzadt egyáltalán. Így utólag gondolom, hogy az lehetett a baj, hogy volt egy kis problémám lejárt szavatosságú hajfestékkel, ami eléggé legyengített, és így tulajdonképpen mégiscsak túlterhelhettem.
2016. júl. 5. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!