Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vállig gipsz nyáron hogy...

Vállig gipsz nyáron hogy fogom kibírni?

Figyelt kérdés
Eltört a könyököm és a vallamig be kellett gipszelni a kezemet. Itt a nyár es nagyon meleg, nagyon nehéz. Hogy lehet így megmaradni? Aludni nem lehet vele, felkötve kell hordani.

2016. jún. 3. 22:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó héten fel sem kötöttem. Párnát tettem alá, úgy tudtam vele aludni. Inkább arra ébredtem fel időnként, hogy fáj nagyon.
2016. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Idővel hozzászoksz. Az én tapasztalatom alapján egyébként nem éri meg a könnyített, mert amikre panaszkodsz, abban is jelen lennének kezdetben, illetve a hagyományosban is elmúlnak idővel. Csak alábélelőt tegyenek a gipsz, hogy ne dörzsölje a bőröd, a többi mellékes.
2016. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Alabelelot? Most a gipsz alatt egy ilyen cső anyagot húztak fel a kezemre es a gipsz se er körbe.

Nem lesz a teljes gipsz sokkal nehezebb?

2016. jún. 5. 12:20
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem a korhazban a gipszelo srac azt mondta jobb lesz ha begipszeli, megkonnyebbulok de nem ugy nez ki..
2016. jún. 5. 12:28
 15/19 anonim ***** válasza:

A cső anyag jön a bőrre, de valójában kéne még egy ilyen is az és a gipsz közé, hogy ne szúrjon, illetve kényelmesebb legyen: [link]

Nekem nem tűnt nehéznek. Amikor levágták, hazahoztam, és le is mértem, és tényleg elég könnyű volt. Általában azért érzi mindenki annak, mert fáj még a végtagja. Szóval ha engem kérdezel, maradsz a hagyományosnál.

A gipszelő srác biztos úgy értette, azért lesz jobb, mert nem mozgathatod. Nyugi, idővel mérséklődik, majd meg is szűnik a fájdalom. Hogy törted el egyébként?

2016. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Biciklivel ütöttek el. Makom volt, de igy is muteni kellett a kezemet. Viszont másom nem tort el, a bokamra kaptam egy hetes pihentető gipszet, de az nem faj annyira mint a kezem azt felpolcolom es jol elvagyok.
2016. jún. 5. 18:04
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor rendesen elbántak veled :( Jobbulást!
2016. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mik a fejlemények?
2016. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azóta kaptam könnyített gipszet. De többet vártam tőle, ugyanúgy nehéznek érzem és ugyanúgy az alvás nehézkes. Még két hétig leszek gipszben. Nappal ugyanúgy fel kell kötni, azt mondta az orvos h vállgipsznél más, akinek csak az alkarja van gipszelve jobban jár..
2016. jún. 11. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!