Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez most randulas vagy mi?

Ez most randulas vagy mi?

Figyelt kérdés
A multkori edzesen (valoszinuleg) megrandult az izuletem, a szeles hatizom es a mellizom kozott. Nem egy hirtelen fajdalom volt, pihenes kozben kezdtem el erezni, hogy faj. En randulasra gondolok, viszont mindenhol azt irjak, hogy az duzzanattal, a mozgastartomany beszukulesevel jar, esetleg a bor is elszinezodik, de nekem egyik ilyen tunet sincs, egyszeruen csak faj, mar kb egy hete. Valakinek valami tipp, vagy ez tenyleg randulas lesz?
2016. jún. 2. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha semmi jele a rándulásnak, szerintem akkor túl terhelted valamivel. ha csak akkor fáj, amikor dolgoztatod magad, akkor inkább pihenj egy kicsit, és ne használd annyit, mint általában. Más szóval kíméld magad egy kicsit.
2016. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem használod rendeltetésszerűen a súlyokat, vagy sok volt hirtelen. Mennyivel nyomod és heti hányszor? Lehet hogy sok volt a tömeg. Amúgy szerintem meghúzódott. Azt javaslom egy ideig hanyagold, vagy max kisebbel csináld. Én hagynék egy hetet regenerálódni.
2016. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!