Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A heg elmulik? Vágdosás

A heg elmulik? Vágdosás

Figyelt kérdés

Tudom hülye vagyok es gonfolhatam volna azelőtt hogy szétvágom a karomat.

De a tenyek: 3 honaposak a hegek van amelyik eltünt azok nagyabol 2 honap allat de vagy 30 heg megmaradt meg mindig es nem mejek vannak karcolasok de a legtöbb vágas nem tul mélyek be barnultak es van egy baratom akinek teljesen begyogyultak en is ebben remenykedem ... Valamit lehet teni azert hogy könyeben joban gyógyuljon?



#sebhely #heg #vagdosád
2016. máj. 24. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:

[link]


ha elmúltál 16 ezt olvasd vissza.

2016. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nahyon hasznos valasz volt de csak az a baj hogy diszlexiás es diszgráfiás vagyok es ha kézi iras let volna meg roszabb leni szoval köszönöm tenyleg nagyon jol esik ugy hogy bele voltam betegedve abba hogy képtelen vagyok dolgokra,+ elnyomtam gombokat nem a világ vége
2016. máj. 27. 06:40
 4/5 crudy ***** válasza:
azt h olvasd vissza nem arra értettem h olvashatatlan, hanem arra h vagdostad magad.
2016. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ElenorNagy válasza:
Egy idő után igen, de hamarabb ha bekened valamilyen krémmel. Pl.:Neogramormonnal
2016. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!