Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért vagdossák magukat ok...

Miért vagdossák magukat ok nélkül az emberek?

Figyelt kérdés
Valahogy én úgy érzem sem egy fiú...sem egy olyan súlyos probléma nem venne engem rá arra hogy megvágjam magam....:(( magyarázzatok meg pls..

2016. márc. 27. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem ok nélkül teszik! Nekik meg van az ok rá, de ez egy stabil idegrendszerrel rendelkező embernek nem ok, így a helyzetet sem látják át rendesen. Akik ezt teszik mentálisan betegek!
2016. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lelki betegek és ameddig vagdosság magukat, addig nem gondolnak a problémáikra.
2016. márc. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Két féle van:

1.- A tizenegy éves kiscsajt, Esztykeh Wok Oszt Cshőt sajnos elhagyta a pasija, ezért megkarcolgatta nagy fájdalmában a kezét, majd feltöltötte facere, meg mutogatta mindenkinek.

Ez a figyelem miatt van.


2.- Most nem akarok neveket írni, vegyünk engem példának. Te, aki nem vágtad meg magad (remélem) nem tudod, hogy milyen érzés ez. Hihetetlen. Mint valami drog. Megnyugszol, nem gondolsz egy ideig arra a sok negatív dologra, nem stresszelsz. Nem bent fáj, hanem kint.

Beismerni rohadt nehéz, de függő lettem. Nagyon nagy ár azért a pillanatnyi dologért a sok heg, de ha egyszer belekerülsz nehéz megállni.

Remélem segítettem.:)

15\f

2016. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 homo ludensz ***** válasza:
100%

Megvallom ez számomra is örök rejtély. Hajdanán 3 hétig egy neves klinika lakója voltam és ott láttam cigaretta égette nyomokat végig a lányok karján. Vagdosások csúnyán elhegesedett nyomait és a friss bekötve.

Folyt belém az infúzió napokig mivel nem voltam toppon de sem előtte sem utána nem is jutott eszembe hogy ha lelkileg szétestem akkor még testileg is rongáljam magam.

2016. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert idióták!


Kevesebb vagdosós fiatal lenne,ha normális,érett partnert keresnének maguknak.


Egy osztálytársnőm vagdosta magát,majd 17 évesen összejött egy 35 éves pasival és azóta boldog,már van 2 gyerekük és már ő sem érti,hogy miért csinálta,de állítja,hogy a FÉRFI segített.

2016. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ok nélkül csinálják, mindennek van oka.
2016. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) nagyon sok segítő komment érkezett! Igen, én még sosem vágtam meg magam mivel félek tőle....pedig mindenkinek vannak problémai ..... én általában megbeszélem anyukámmal és együtt oldjuk meg!:)

Mégegyszer köszönöm sokan sokat segítettetek..

2016. márc. 27. 16:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi sincs ok nélkül. Van,hogy annyira faj a lelked,hogy muszaj levezesd valahogy (testileg kifarsztod magad/meghanytatid magad/harapod/vágod/karmolod magad,künél mi.
2016. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
47%
TÉNYLEG nem ok nélkül vagdossák magukat. Hiszen lelkükben üvöltenek ezek az emberek! És ez nem hülyeség, az a hülyeség, h valaki idegroncsot tesz egy normális emberből. :,(
2016. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos személyes tapasztalatom van. Amúgy is félős vagyok, érzékeny lelkű. Ott kezdődött, hogy edzésen kiközösítettek. Tudom, hogy nem vagyok valami ügyes, de konkrétan rám néznek összesúgnak valakivel és röhögnek. Ez elég szarul érint, szerintem érted miért. Azután ott vannak még a szüleim. Sokkal többet várnak mint amire én képesnek érzem magam. Teljesen túl vagyok terhelve, néha legszívesebben öngyilkos lennék. Amikor ki vagyok borulva megvágom magam és minden oké lesz. Ha nem csináltál ilyent nem érted, de tényleg boldoggá teszi az embert. Én ezért csinálom. Hogy szerinted ez ok-e vagy sem azt döntsd el. Remélem segíthettem :) 13/L
2016. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!