Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kézsérülés, vajon mennyire...

Kézsérülés, vajon mennyire kell komolyan venni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Thai-bokszolok, és úgy 1 hónapja kesztyűzés közben valahogy rosszul ütöttem, és a bal kezem kisujja visszatört/visszahajlott (úgy értem, a tenyér felé közelített, nem pedig hátrafelé, ezt így nehéz leírni), utána abba is kellett hagynom az edzést, mert elég rendesen fájt. Igazából csak egy pontban fájt, a tenyér oldalán az ujj tövében, a bütyökkel szemben, gondolom ugyan az a csont. Féltem, hogy törés, de már aznap tudtam fogni vele, és napról napra egyre kevésbé fájt. Észrevettem, hogy akkor fáj, ha valami olyat szorítok, ami vékony (pl egy kötelet), vagy csak simán ölbe szorítom a kezem, illetve ha az ökölbe szorított kezem kisujjára nyomást gyakorlok szemből. Az elejétől fogva meg volt kicsit duzzadva, és az a furcsa, hogy egy ideje már tudok vele edzeni, nem hátráltat semmiben, de még mindíg meg van dagadva kicsit, és ha a kisujjamat behajtom, és a hegyével nyomást gyakorlok a tenyeremre, akkor enyhe fájdalmat érzek.A duzzanat meg nem is biztos, hogy duzzanat, mert nem fáj nyomásra, és lehet furcsán hangzik, de a megdagadt rész puha. Egyszóval nem hátráltat semmiben, de még is zavar, érdekelne, hogy találkoztatok-e már hasonlóval, és hogy mi lehet az oka a duzzanatnak (ami nem fáj, és alig észrevehető, de ott van). Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 10. 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!