Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kéztörés után megtudom magam...

Kéztörés után megtudom magam védeni? Verekedhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Decemberben eltörtem az 5. kézközépcsontom, box törésnek is nevezik az ilyen jellegű töréseket, ami rendszerint úgy jön létre, hogy az ember valamibe belevág.


Most már úgy működik a kezem mint régen, finomabb fekvőtámaszokat is tudok csinálni, viszont nem hagy nyugodni a kérdés:


Ha valaha is szükségem lenne rá, verekedéshez, önvédelemhez... tudnám használni a kezem? Szájon tudnék vágni valakit vele ököllel, ha kell? Vagy ezzel újra eltörném?


És most kérek mindenkit, hogy ne azt gondolja ebből, hogy valami durva, tanyaszi aggresszív állat vagyok, de tény hogy azelőtt nem féltem senkitől és semmitől, mióta viszont eltört, gyengének és sebezhetőnek érzem magam. Jóggal?



2016. márc. 25. 04:04
 1/1 anonim válasza:
Ha most még nem is érzed jónak idővel teljesen elfog múlni a fájdalom és akkor simán tudod használni bunyóban.Ha a fekvő már megy akkor kezdj el súlyzózni és jobb lesz mint új korában :)
2016. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!