Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kéztörés vagy térdkalács...

Kéztörés vagy térdkalács (patella) ficam fáj jobban?

Figyelt kérdés
A ficamnál arra gondolok mikor kiugrik és ott is marad úgy kell visszarakni

2015. nov. 20. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A térdficam rohadtúl fáj


Nekem volt kétszer is.

Amíg nincs helyrerakva rohadtúl fáj.

A sima csonttörés szerintem kevésbbé fájdalmas.

2015. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A térd. Hosszabb ideig is gyógyul és utána már nem lesz a régi.
2016. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkettot tapasztaltam mar sajnos.Terdficam kb 15 eve volt,de tisztan emlekszem ra, meg gyerekkoromban,hiaba fiatal szervezet,nem szazas sajnos.Tobbszor csapolni kellett,guggolas nehezkes,terdelni nem tudok rajta,mert faj.Sokszor beall ha egy ideig nem mozgatom.Hidegfrontkor mindig faj.

Kezemen gyurusujjam tort el kb 8-10 eve,az azota sokszor bemerevedik,kiakad sajnos,de nem faj legalabb.

Tavaly pedig kezkozepcsontom tort,mutatoujjam randult,szalag reszlegesen szakadt.Talan 1 ev utan mondom,hogy kozelit a regihez,de nem tudom ugy okolbe szoritani mint regen,huzodik,faj.

Fajdalom szempontjabol mindharom kb ugyanugy fajt,azota hiaba telt el 15 ev a terdem sosem lesz a regi,de sajnos ugy tunik a kezem sem.Mindennapi rutin szempontjabol a keztores sokkal rosszabb mindennel,foleg ha a gyakrabban hasznalt kez serul.Egy udito kibontasa,nehezebb szatyor cipelese sem kivitelezheto,irasrol,vezetesrol,stb nem is szolva!

2016. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!