Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megrázott a víz, lehet bajom?

0402szviki kérdése:

Megrázott a víz, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Elmentem zuhanyozni és a balkezemet meg bizsergette az áram, gondolom a földeléssel lehet baj. Ahogy próbáltam elzárni a csapot, még 2x megbizsergetett, de azonnal elvettem mindig a kezem. Lehet tőle bajom? (Bent álltam a zuhanytálcán, műanyagon) csak kicsit pánikolós típus vagyok, félek :/
2016. febr. 16. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

MEgértelek, én is pánikolós vagyok. 90%. hogy semmi bajod nem lesz, de ha izgulsz, szaladj be az ügyeletre.


Holnap pedig SZERELŐ, amíg tényleg nem lesz komolyabb baj.

2016. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem!

De addig ne zuhanyozzatok, amíg egy szakember nem nézi át az egész szerkezetet.

Nálunk is volt ilyen és később egy szaki megállapította, hogy életveszélyes és csodálkozik, hogy eddig miért nem rázott meg jobban.

De nem azt érezted, amikor feltöltődött állapotban megérintesz valamit és kisülést érzel, aztán 1 pillanat múlva már okés is lesz minden?

2016. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha bármi furcsát is érzel 48 órán belül, azonnal ügyelet. Az áramütés elég becsapós tud lenni.
2016. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ettől szerintem nem lesz bajod, de mindenképp hívjatok szerelőt. Régebben olvastam vmi olyan hírt, hogy azt hiszem egy testvérpár albiban lakott, ugyanígy a zuhanynál észrevették, hogy bizsergette őket a víz, nem foglalkoztak vele, és egy idő után az egyiket agyonvágta az áram.
2016. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, nem érzek semmi komolyat csak megijedtem hirtelen,holnap orvosolva lesz a probléma. Kb 1 órája történt a dolog
2016. febr. 16. 21:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmi furcsaságot. Csak félek kicsit.
2016. febr. 16. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggodj nem lesz semmi bajod. Erosebb aramutesnel szokott fellepni komplikacio. Ne panikolj, annal rosszabb.

Anyukamat felevig korulbelul minden megrazta napi szinten, a csap, a huto, a postas... de semmi baja :D

2016. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitoka

T, megnyugodtam :) Szép estét nektek!!

2016. febr. 16. 22:18
 9/9 anonim válasza:
Nullaszakadás valószínűleg. Mindenképp hívj villanyszerelőt, mert ez ÉLETVESZÉLYES!!! Dolgoztam áramszolgáltatónál hibabejelentőben, oda érkezett olyan bejelentés is, hogy a magánszerelő nem tudott vele mit kezdeni. Ha nincs szerelő ismerősöd, nem tudsz kinek szólni, akkor mindenképp telefonálj be a szolgáltatóhoz. Akár most is, azonnal fognak küldeni szerelőt.
2016. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!