Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábfej ízületi gyulladás?

Lábfej ízületi gyulladás?

Figyelt kérdés
Több, mint valószínű, hogy a lábfejemben begyulladt az ízület. Menni nagyon nehézkesen tudok, minden kisebb mozdulatra fáj. Kenegetem Flectorral, Voltarennel, nem sok sikerrel. Ortopédiára január végére kaptam csak időpontot. Ezzel elmehetek sebészetre is vagy mindenképpen ortopédia?
2015. dec. 17. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább reumatológiára mennék.
2015. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, a reumatológián gondolkodtam, de időpontot oda is csak januárban kapnék, hiába magánrendelés. Karácsonykor wellnessezni mennék, nem tudom, egyáltalán jót tenne-e a lábamnak a meleg víz, főleg, ha gyulladásban van. Vagy egyáltalán mit csinálhatnék vele, hogy jobb legyen.
2015. dec. 17. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idegfájdalom, ami kb 1 hét alatt el szokott múlni. Talán mire az időpont eljön, addig nem fog fájni.

Sebészetre nem tartozik, orthopédia, vagy reuma.

Próbáld ki még a lóbalzsamot, gyógyszertárban kapható.

2015. dec. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mióta tart?

Nem rég óta kialakult ízületi gyulladásra kifejezetten rosszak a meleg dolgok, viszont ha már krónikusabb, akkor jó hatással is lehet rá.

2015. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Körülbelül 3 hete kezdődött el, de úgy másfél hete lett nagyon "gáz". Tegnap este 8-tól pihentettem reggelig, ki sem keltem az ágyból, így mára egy fokkal jobb lett. Bejöttem dolgozni, gyalogoltam, és megint nem tudok ráállni. Én is ettől tartok, ha gyulladás, a meleg nem biztos jó lenne rá. Köszönöm, a lóbalzsamot kipróbálom. A Flector tapasz, Voltaren nem vált be.
2015. dec. 18. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Páromnak is ugyanígy kezdődött. Ő háziorvoshoz ment, aki adott laborvizsgálatokra beutalót. A reuma faktorok mind negatívak lettek. Neki Lyme kór jött ki végül.
2015. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!