Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hónapja rosszul léptem....

1 hónapja rosszul léptem. Azóta is fáj. Elmenjek orvoshoz vele?

Figyelt kérdés

Nem törés, zúzódás, ficam. Se nem repedés. Nem volt se feldagadva, se bevérezve. Kicsit fájt, de nagyjábol tudtam rajta lépkedni. Muszály volt dolgoznom menni, nem mehettem el orvoshoz. Az eset úgy történt, hogy futottam egy busz után, és a sötétben az úton a nyomvályura ráléptem, elvesztettem az egyensúlyom. Rábillentem a jobb lábfejemre, a lábközécsontokra, a teljes testsúlyommal, majd visszakorrigáltam a mozdulatot, nehogy elessek. És itt kezdődött a baj. Azóta bedagad, fáj, de tudok járni.

Mit tegyek? Érdemes elmenni orvoshoz? Mi lehet a bajom?


2013. nov. 21. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted :-) ? Nyilván az orvos mondja meg mi a gond a lábaddal .Ha nem lenne semmi nem is fájna .
2013. nov. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvos tilos. Az embernek azért valamit ki kell bírni!
2013. nov. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem javasolt. Az orvosok évente 8ezer embert nyírnak ki.
2013. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen menj orvoshoz. Simán lehet törés, nem a hagyományos, de pl. letört egy kisebb darab a csontból (nekem volt ilyen). Akár el is mozdulhatott, amiről azért nem ártana tudni, súlyos esetben akár helyre is kellhet tenni, hogy legyen esélyed a gyógyulásra. Orvos!
2013. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltétlenül kéne csináltass egy röntgent.Simán lehet törés,repedés,ínszakadás..
2013. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!