Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lenyeltem véletlenül egy...

Lenyeltem véletlenül egy szöget és szerintetek ki tudom majd kakilni anélkül, hogy felsértene bármit is a testemben?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 07:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor azonnal menj az orvoshoz.
2013. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
The Evil That Men Do anyádnak adj ilyen jó kívánságokat!!! A többieknek köszi a válaszokat,szerintem akkor elmegyek az orvoshoz.
2013. aug. 1. 08:31
 13/21 anonim ***** válasza:

Remélem már késõ... :)

Kérj MR vizsgálatot, az biztosan kimutatja, ha baj van! :)

2013. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezem, de felelőtlen vagy, ne haragudj - rtg-es voltam, sok mindent láttam már....-!

Orvos, natív hasi rtg egyből. Ha szög akkor kizárásos alapon helyes a vége ami könnyen gyomor - illetve bélperforációt okoz. Ha a gyomrodban akkor elvérzel, ha a beledben akkor elvérzel, de ha későn mész dokihoz akkor még a szepszis is fennáll. Ha vagány vagy és megvárod, hogy kijöjjön, akkor arra figyelj, hogy ne hányj vért, ne legyen a székleted véres, és ha baromira fáj a rekeszed alatt akkor sürgősségi azonnal!

2013. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,azt mondta,hogy olyan helyen van,ahol nem tud ártani nekem,de kb egy hét múlva vissza kell mennem műtétre,mert ettől függetlenül eltávolítják,nehogy mégis kárt okozzon,viszont vannak most sokkal fontosabb és sürgősebb esetek,úgyhogy most nem foglalkozik velem,majd egy hét múlva.
2013. aug. 2. 18:08
 16/21 anonim ***** válasza:
ok sikert! máskor azért gondold meg,mire fogadsz :)
2013. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi:) hát majd meglátjuk.
2013. aug. 3. 14:21
 18/21 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne kardnyelésbe fogadj!:)
2013. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%
Legközelebb igyál sósavat.
2013. aug. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Legközelebb öld meg magad!
2013. aug. 9. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!