Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lenyeltem véletlenül egy...

Lenyeltem véletlenül egy szöget és szerintetek ki tudom majd kakilni anélkül, hogy felsértene bármit is a testemben?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 07:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ez attól függ,milyen helyzetben van a szög. Inkább menj el orvoshoz,mert ha átfúrja a beleidet életveszélyes állapotba kerülsz.
2013. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hogy tudtál "véletlenül" lenyelni egy szöget??

Ne vacakolj,kérdésekre vársz?

Menj orvoshoz!!

2013. aug. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Fogadtunk egy haverommal és elvesztettem és ezért le kellett volna nyelnem egy szöget,de mikor oda került a sor mégsem akartam megcsinálni,de aztán valahogy mégis csak lecsúszott.
2013. aug. 1. 07:47
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha a szög nagyon pici volt akkor esetleg kijön, de ha fáj bárhol is rögtön orvoshoz. Ha a szög nagyobb volt akkor még ma menjél el orvoshoz.

Az orvosnál epdig ne mond azt, hogy fogadásból nyelted, le, hanem hogy beakartál valamit a falba ütni, és a szádba vetted, hogy kétkézzel fogjad a másik szöget, és akkor véltlen lenyelted...

2013. aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Jesszus! Panaszaid vannak??

Ne haragudj, hány éves vagy?

...csak mert h mersz kockáztatni egy veszélyes dolgot,hülye fogadás miatt....? a barátod nagyon okos,hogy ilyen remek dolgokat kínál neked...! -.-

Fordulj dokihoz

2013. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

..."beakartál valamit a falba ütni,

és a szádba vetted, hogy kétkézzel

fogjad a másik szöget, és akkor..."


ha mindkét keze foglalt akkor hogyan tudná beütni a falba a szöget??

2013. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Részegen bármibe belemegy az ember....amúgy 17 vagyok és annyira még nincsenek panaszaim,csak kicsit fáj a hasam környékén.
2013. aug. 1. 07:58
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Remélem átfúrja a beleidet és beledöglesz.

Csak mûködik még azért a természetes szelekció...

2013. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,mekkora volt a szög!Kicsi szög is bele tud fúródni a bélfalba,úgyhogy ne várj!
2013. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

07:54 vagyok,


hát ez esetben sajnálom, remélem semmi komoly ,de menj el azért orvoshoz, ha nem más,hasi UH lesz belőle.

2013. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!