Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mivel lehetne enyhíteni a...

Mivel lehetne enyhíteni a kékülést?

Figyelt kérdés

Nagy ütés okozta kékülésre van e valami megoldás. Valami ami előresegíti a gyógyulást vayg enyhíti a kékülést. Nagy ütésről van szó, sötét lila, kék, és piros, elég csúnya és amikor hozzáérek fáj és meg is van dagadva.

Köszi előre is.



2013. jún. 21. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
jó nagy darab hússzeletet tegyél rá.
2013. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jegelt tettem rá.
2013. jún. 21. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Frissen jegeld nyugodtan, viszont ha már nem friss inkább tartsd melegen, plusz kend sportkrémmel. Mondjuk nem fog 2nap alatt eltűnni, nekem volt olyan véraláfutásom mai másfél hónapig látszott.
2013. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dolobene nevű krém, zárt baleseti sérülésekre való. Pár nap alatt elmulasztja.
2013. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi gyors válaszokat. Holnap elmegyek a gyógyszertárba, keresek valami krémet.

Eléggé csúnya és fáj is. Az ilyesmi veszélyes lehet?

2013. jún. 21. 22:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szokott veszélyes lenni ha nem túl nagy. Tenyérnyi felett orvos, vagy ha belázasodsz, nem kezd el javulni pár nap alatt.
2013. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát tenyérnyinél nem nagyobb, egy olyan 3-4 cm.
2013. jún. 21. 23:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Fent említett kenőcstől pár nap alatt elmúlik.

Feleségem gyakran használja mert nagyon "kékülős". Bármibe beleütközik foltjai lesznek.

2013. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a válaszokat. Heparin tartalmú kenőcsöt vettem és 5napja 3-4-szer is bekentem. Nagyon sokat javult, ahhoz képest hogy miként nézett ki pénteken. Majdnem el is tűnt.
2013. jún. 26. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!