Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap nagyon durván leégtem,...

Tegnap nagyon durván leégtem, ha ezt csinálom (lent) az ér valamit? Vagy legalábbis rosszabb nem lesz tőle?

Figyelt kérdés
Tegnap munka miatt kb öt órát voltam tűzőnapon, a naptejezni elfelejtettem, így nagyon megégtem, a bőröm nem túl érzékeny, nem is nagyon szoktam leégni, általában csak egy napig piros, aztán másnapra szép barna és nem is fáj egyáltalán. Most viszont megőrülök annyira fáj, és nagyon vörös, most semmilyen kenőcs nincs otthon, vizes törölköző használ valamit szerintetek, vagy csak ront rajta? Köszi a válaszokat, és mielőtt bárki írná, tudom, hogy hülye voltam :)
2013. jún. 20. 22:59
 1/6 anonim válasza:
Igyál rengeteg vizet, hányásig, és borogasd. Valamilyen hidratáló krém is mehetne rá.
2013. jún. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,h jó a hideg vizes törölköző. De gyakran cseréld,mihelyst felmelegedik.
2013. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aloe vera. Nekem bejött.
2013. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a legrosszabb, a tegnap éjszaka és a mai nap volt..., sajnos a vizes törölközős megoldás sem segített túl sokat, és a testápolózás sem, ma sikerült szereznem Panthenol sprayt, meglátjuk mit tud:)
2013. jún. 21. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokkal többet az sem tud,de a nehezén már túl vagy.

Amúgy a leégésre is igaz,ami más égett területre: hűteni kell. Úgyhogy a vizes törölközővel jót csináltál. A testápoló arra jó,h nem szárad ki annyira a bőr és ettől kevésbé "húzódik".

2013. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Active gel- t szoktam használni, az mindig segít
2013. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!